הלוואות לחשבונות מוגבלים

הלוואות לחשבונות מוגבליםאנשים המוכרזים כמוגבלים בבנק עלולים למצוא עצמם בבעיה קשה ולא להצליח לנהל את ההוצאות השוטפות או לעמוד בהתחייבויות כספיות. הגבלת החשבון בבנק מונעת מהאדם לקבל הלוואות מהבנק או לעשות שימוש בשיקים לתקופה מסוימת. חשוב לדעת כי לאחר שחוזרים 10 שיקים בתקופה של שנה נוהגים הבנקים להגביל את חשבון הבנק לתקופה של שנה ואם צריכים הלוואה אנשים אלה צריכים לחפש הלוואות למוגבלים בחברות מימון חוץ בנקאיות. מגבלת חשבון הבנק עלולה למנוע מהאדם לקבל אשראי גם מבנקים אחרים ומחברות מימון חוץ בנקאיות כגון חברות האשראי. לכן, ישנה אפשרות לקבל הלוואה לחשבון מוגבל על ידי חברות מימון פרטיות חוץ בנקאיות.

הלוואות לחשבונות מוגבלים – הלוואות מחברות חוץ בנקאיות

חברות מימון חוץ בנקאיות הינן חברות האשראי וחברות מימון פרטיות הפועלות בהיתר לעומת חברות בשוק האפור. היתרון העיקרי בלקיחת הלוואה לחשבון מוגבל מחברת אשראי או מחברת מימון פרטית היא האפשרות לקבל הלוואה לה זקוקים ללא קשר וללא פגיעה במסגרת האשראי בבנק. למעשה, זו האפשרות היחידה לבעלי חשבונות מוגבלים לקבל הלוואה לה הם זקוקים על מנת להתמודד ולעמוד בנטל ההוצאות החודשיות וההתחייבויות הכספיות. לרוב, נהוג לפנות לחברות האשראי ולערוך סקר קצר על מנת לגלות איזה חברה מציעה את ההלוואה הטובה והמספקת ביותר אך לעיתים חברות האשראי הבודקות את פרטי הפונה אליהן יסרבו להעניק הלוואה בגלל החשבון המוגבל. לכן, קיימת האופציה לפנות לחברות המימון הפרטיות ולקבל הלוואה בהתאם למדיניות ותנאי החברה.

הלוואה לבעלי חשבון מוגבל – פתרון מהיר ונוח

חברות המימון הפרטיות מבקשות לרוב תדפיס עו”ש של שלושה חודשים אחרונים ותלושי משכורת על מנת לבדוק את יכולת ההחזר. כאשר הן לומדות כי זוהי הלוואה לחשבון מוגבל הן לרוב יקשיחו מעט את התנאים ולכן צפוי לקבל הלוואה עם ריבית גבוהה וחשוב לקרוא היטב את החוזה ולבחון האם ניתן לעמוד בתשלומי ההחזר.